Nový ,,must have“ na vaše cesty

Nový ,,must have“ na vaše cesty

Vonku každým dňom stúpa teplota, svet sa pomaly otvára a všetci už určite začíname pokukovať po predĺžených víkendoch, kde sa budeme môcť zrelaxovať, alebo listujeme v katalógoch s letnými dovolenkami, či poznávacími zájazdami.  S ohľadom na tento fakt by som vám chcela predstaviť náš nový cestovateľský ,,must have“.

Set masky na oči a scrunchie gumičiek, vytvorený v dielni ANDREA MARTINY vznikol pre tie z vás, ktoré sa chcú na cestách cítiť pohodlne za každých okolností. Všetky kúsky obsiahnuté v tomto sete sú opäť zo slovenskej dielne, vyrobené z upcyklovaného materiálu. 

  

Príjemná maska na spanie je praktickým pomocníkom vždy, keď si máte chuť oddýchnuť bez rušivého svetla prichádzajúceho z okolia. Set obsahuje aj trojicu scrunchies – trendy gumičiek potiahnutých látkou, ktoré vedia krásne doplniť váš cop a zároveň udržia všetky vlasy pokope. Každá je niečím iná – prvá, ušitá zo ,,safari“ látky je jemným doplnkom, ktorý zladíte takmer s každým outfitom, no najlepšíe podčiarkne oblečenie v zemitých farbách. Ďalej tu nájdete ,,mega“ scrunchie v zlatej farbe a scrunchie s mašľou – výborné na zvýraznenie vysokých, či naopak nízkych copov.

Celý set sa dá jednoducho zabaliť do malého vrecúška, ktoré ľahko zmestíte do kabelky, či ruksaku.

Tak čo, ktorý z kúskov v našom novom sete budete na cestách využívať najčastejšie? 😊

 

Kúpite tu: https://andreamartiny.sk/produkt/set-masky-na-oci-a-scrunchie-gumiciek/

ANDREA MARTINY

No Comments
Leave a Comment:

Kontakt
close slider