Oživte šatník kúskom exotiky

Oživte šatník kúskom exotiky

Trend ,,urban safari“ je ešte vždy inšpiráciou pre mnohých módnych návrhárov. Už niekoľko desaťročí ho môžeme vidieť v kolekciách rôznych známych značiek a zatiaľ čo modely sa neustále menia, určité prvky zostávajú – zemité tóny a zvieracie vzory dokážu vytvoriť sofistikovaný a dobrodružný look, ponúkajúci možnosť vyniknúť vo fádnom mestskom prostredí. 

V ANDREA MARTINY sme sa rozhodli vytvoriť kolekciu, ktorá do šatníka vašich detí prinesie kúsok exotického safari. Modely s leopardím vzorom sú ako stvorené na blížiace sa jarné mesiace a dajú sa jednoducho kombinovať s inými kúskami v béžovej, kaki či tmavo-hnedej farbe. Príjemný elastický materiál zabezpečí pohodlie v akejkoľvek situácií, či už v škole, na hodinách tanca, alebo iných športových aktivitách, ktoré čakajú na vaše ,,MiniMe” počas dňa.

ANDREA MARTINY ANDREA MARTINY

Ako všetky naše modely, aj tieto sú navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Vzhľadom na fakt, že ide o spojenie nadčasového dizajnu s kvalitným materiálom, oblečenie vydrží s deťmi nie len prichádzajúcu jar, ale aj mnohé ďalšie, ktoré prídu po nej. 

Niečo sme si však pripravili aj pre vás a vaše vlasy, ktoré môže aj počas jari ešte stále zaskočiť nepriateľ všetkých účesov – vietor. Outfit môžete preto oživiť upcyklovanými gumičkami, vyrobenými s ohľadom na zamedzenie odpadu z textilného materiálu, ktorý je v dnešnej dobe jedným z najviac diskutovaných problémov odevného priemyslu. Naša značka sa však snaží výrobu prispôsobiť tak, aby bol odpad čo najminimálnejší, a to aj limitovaným počtom kusov modelov v kolekcii. 

 

Kolekciu nájdete tu: https://andreamartiny.sk/kategoria-produktu/detske/

 

ANDREA MARTINY

No Comments
Leave a Comment:

Kontakt
close slider