Upcyklovaná NOVINKA

Upcyklovaná NOVINKA

Vitajte na blogu ANDREA MARTINY!

 

Pravdou je, že náš blogový kútik nebol poslednú dobu veľmi aktívny, čo nás mrzí…A preto to ideme hneď napraviť! 

 

Na začiatok vám len poviem, že sa volám Dominika a postupne Vám tu na našom blogu budem predstavovať zákulisie tvorby, naše novinky či iné zaujímavosti zo sveta ANDREA MARTINY.

 

Dnes vám v článku predstavím jednu z našich e-shopových NOVINIEK, ktorá jednoducho v našom portfóliu nemohla chýbať!

 

Vedeli ste, že celosvetovo je až 87% všetkého “zneškodneného” textilu odoslané na skládku alebo sa jednoducho spáli? 

 

A vedeli ste, že len 12% sa mechanicky recykluje rozrezaním alebo rozdrobením na vlákno alebo izolačný materiál?

 

A len niečo okolo 1% sa chemicky recykluje späť na opakovane použiteľné suroviny? 

 

V ANDREA MARTINY tvoríme kvalitné kúsky vyrobené na Slovensku, ktoré vydržia sezóny, modely s nadčasovým dizajnom, ktoré sú prepracované do najmenšieho detailu a aj preto si našli miesto vo Vašom šatníku. Plánovanie výroby, objednávky materiálu, všetko je perfektne naplánované tak, aby sme odpad obmedzili na absolútne minimum, k čomu samozrejme v nemalom množstve prispievame aj tým, že tvoríme len limitované série. Ale aj pri našej najväčšej snahe zostáva z produkcie pár tzv. neupotrebiteľných zvyškov. 

 

Viac odpadu naozaj nepotrebujeme…a preto prišla na radu otázka “čo s týmto materiálom”? A tak, sme prišli s nápadom vytvoriť niečo milé a praktické zároveň, niečo čo nevyjde z módy, niečo čo môžete využiť každý deň… A tak vznikla rada upcyklovaných vlasových doplnkov #AMupcycle!

Upcyklované vlasové doplnky pre veľké, menšie ale aj najmenšie fashionistky sú nielen skvelým doplnkom ale určite potešia aj ako darček, ak hľadáte niečo pekné, malé a vyrobené na Slovensku. Na našom e-shope si môžete vybrať z nekonečných farebných kombinácií či materiálov…A aby som nezabudla, pribudla tu aj nová limitka! Set troch gumičiek v zimných farbách, ktorý nájdete TU. Skvelý darček, čo poviete?

 

Máte nejaký obľúbený doplnok, ktorý by ste v portfóliu našej značky uvítali? Budem veľmi rada, keď nám svoj vysnený doplnok do napíšete do komentu.

 

Dominika

ANDREA MARTINY

No Comments
Leave a Comment:

Kontakt
close slider