Vesta zažíva „come back“

Vesta zažíva „come back“

Vitajte na blogu ANDREA MARTINY!

 

 

Tešíme sa, že ste zavítali na náš web a veríme, že tu nájdete nielen nový kúsok do šatníka ale aj nemalú dávku inšpirácie. Volám sa Dominika a postupne Vám na našom blogu predstavujem naše novinky či iné zaujímavosti zo sveta ANDREA MARTINY.

Viete, ktorý kúsok si opäť získava fanúšikov v módnych kruhoch? VESTA!

 

 

Vesta je úžasný variabilný kúsok šatníka, ktorý si viete obliecť hneď na niekoľko spôsobov. Či už ste zástankyňou kapsulového šatníka alebo máte rada “z každého rožku trošku” tak vesta je práve ten kúsok, ktorý v skrini musíte mať! 

 

Svetrová vesta zažíva absolútny “come back” a je jasné prečo. Vyrobená v nadčasovom strihu, elegantná a z príjemného materiálu dokáže perfektne doplniť rôzne outfity. Ak ste po tomto kúsku zatúžili, no neviete ako vestu správne nakombinovať, inšpiráciu nájdete možno práve v tomto článku! 

 

 

Elegantná klasika!

Košeľa, vesta a vysoké čižmy sú proste topka. Kombinácia, ktorá pôsobí “chic”, či už si ju oblečiete do práce alebo na romantickú večeru vo dvojici.

 

„Sedemdesiat sukieň mala“…a niečo pre milovníčky opaskov…

Vesta a sukňa, že nejdú dokopy? Ak ste milovníčka sukní, či už dlhých alebo krátkych, tak v ANDREA MARTINY hovoríme jednoznačné ÁNO! Jemne vestu zasuňte za okraj sukne a skvelý outfit, v ktorom zažiarite, je na svete!

 

 

Máte rada doplnky? Opasok je pri veste perfektná voľba! Doplňte dlhou košeľou,sukňou alebo košeľovými šatami a “Voilá” môžete vyraziť do mesta! 

 

Neposlušné tenisky 

 

Tenisky už dávno nie sú len športový doplnok v šatníku. Ležérne zapásaná vesta s rolákom, pod ňou tričko alebo obľúbená košeľa, pohodlné nohavice… už len obujete tenisky a môžete utekať do práce!

 

Rolákové vesty nájdete v troch farebných prevedeniach už aj na našom e-shope TU.

 

Nezabudnite mi napísať do komentu,ako zvyknete kombinovať vestu Vy!

 

Dominika

ANDREA MARTINY

Návrhy kreslila naša návrhárka Ivetka.

 

No Comments
Leave a Comment:

Kontakt
close slider