Zažiarte túto sezónu v šatách, ktoré s vami zostanú aj tie ďalšie

Zažiarte túto sezónu v šatách, ktoré s vami zostanú aj tie ďalšie

Prvé jarné dni so sebou priniesli počasie, dovoľujúce ukázať sa v kúskoch, po ktorých sme v mínusových teplotách len smutne pokukovali. Pomaly odkladáme do skríň zimné bundy, hrubé kabáty a prestávame vrstviť. Nasledujúce obdobie sa mnohým z nás spája so šatami, a preto Vám chceme z novej kolekcie na rok 2022 priblížiť práve tie.

Aj tentokrát prinášame niekoľko modelov zo Slovenskej výroby, kombinujúcich kvalitu s jedinečnosťou a nadčasovým ,,lookom”. Inšpiráciu sme hľadali v svetových trendoch, ktoré sú aj po niekoľkých sezónach stále vo svete módy relevantné. 

Ak máte rady farebné textúry a ,,funky” štýl, určite Vás poteší pestrý výber vzorov a podôb šiat, ktoré tu ešte neboli. Mnohé z nových modelov vďaka príjemným kvetinovým vzorom zvýraznia vašu ženskosť a dodajú jemnosť. Taktiež sme opäť vytvorili niekoľko šiat v neutrálnych farbách, pridávajúcich na elegancii finálneho outfitu. Na svoje si prídete, nech máte rady akýkoľvek strih – mini, midi, maxi, puzdrové či ceruzkové. 

V ANDREA MARTINY veríme, že každá z nás je jedinečná a rovnako také by mali byť aj kúsky, ktoré nosíme. Oblečené v našej novej kolekcii dokonale zapadnete do atmosféry a farieb tohtoročnej jari a leta, či už sa v nich rozhodnete ukázať na spoločenskej akcii, káve v meste, alebo v kancelárií. 

 

Radi Vás privítame v našej kamennej predajni v TRENČÍNE, kde si z našich modelov môžete vybrať práve tie, v ktorých nepochybne túto sezónu zažiarite :).

 

Kolekciu nájdete tu: https://andreamartiny.sk/portfolio-item/jar-leto-2022/

ANDREA MARTINY

No Comments
Leave a Comment:

Kontakt
close slider